INFORMUJEME

Spoločnost ŽELEZO HRANICE-SK s.r.o.

získala príspevok z európských štrukturálných a investičných fondov Éurópskej únie na inováciu výrobného procesu a produktov.

Logo EU Logo OPval

 

viac informácií >>


NEDESTRUKTIVNÍ ZKOUŠENÍ ULTRAZVUKEM

Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb. Nově nabízíme NEDESTRUKTIVNÍ ZKOUŠENÍ metodou ULTRAZVUKU vlastní ultrazvukovým přístrojem OLYMPUS/EPOCH650.Ultrazvuková metoda nedestruktivního zkoušení umožňuje zjistit přítomnost vnitřních materiálu, a to i ve velké hloubce pod povrchem. Kromě vnitřních vad typu zdvojeniny, vměstky, dutiny, apod. Velkou výhodou je okamžité zobrazení výsledků zkoušky.


Vstoupili jsme do společnosti GESS CZ, s.r.o.

největšího výrobce šnekových čerpadel ve střední a východní Evropě od průměru 200 mm až do průměru 4 300 mm. Vyrábí a dodává široký sortiment technologických zařízení pro čistírny odpadních vod, úpravny vody, čerpací stanice a další vodohospodářské celky.

Výrobní program:

  • ŠNEKOVÁ ČERPADLA
  • TURBÍNY
  • MALÉ VODNÍ ELEKTRÁRNY (MVO)
  • PROVZDUŠŇOVACÍ TURBÍNA BSK
  • ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD

Více informací »

Šnekové čerpadlo


Opět rozšiřujeme náš strojový park

Neustále zkvalitňujeme a rozšiřujeme nabídku našich služeb. Z tohoto důvodu přibylo aktuálně do našeho strojového parku horizontální obráběcí centrum WH 10 CNC osazené řídícím systémem Heidenhain umožňující obrábění v 5 osách. Stroj dokáže opracovat výrobky až do hmotnosti 3000 kg. Další novinkou je nová poloautomatická pásová pila na kov Bomar Ergonomic 320.250 DGH, která slouží k řezání profilů.

Více informací »


Rozšiřujeme služby o výrobu kontejnerů

Náš výrobní program na Slovensku rozšiřujeme o sortiment svařovaných kontejnerů. Jako novinku nabízíme zákazníkům výrobu několika typů velkoobjemových kontejnerů jako odvalovací kontejnery, skladové či vanové kontejnery. Zařazením výroby kontejnerů do našeho sortimentu pokračujeme v úspěšné cestě poskytování komplexních služeb a maximalizaci spokojenosti zákazníků naší výrobně-obchodní společnosti ŽELEZO HRANICE.

Více informací »

Výroba kontejnerů

PODPORUJEME

Judo club Železo Hranice Podporujeme JUDO CLUB ŽELEZO HRANICE je oddíl judistů, který má svou základnu v Hranicích. Zde sportovci trénují a připravují se na závody. Klub navštěvovaný muži i ženami se během celého roku účastní mnoha soutěží, odkud si velmi často odváží cenné kovy.

 

Judo - Železo Hranice

KARIÉRA

Máte-li chuť stát se členem našeho týmu, nabízíme příležitost pracovat v progresivním odvětví, profesionální zázemí a perspektivní možnosti dalšího osobního rozvoje.

Nyní nejsou žádné aktuálně poptávané pozice, ale pokud máte přesto zájem pracovat v naší společnosti, zařaďte se do databáze uchazečů.